Junior Software Developer

Kluczowe zadania:

  • tworzenie światowej klasy aplikacji mobilnych i/lub internetowych oraz middleware;
  • gromadzenie wymagań, modelowanie systemów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej;
  • udział w projektowaniu User Experience aplikacji.

Wymagania:

  • umiejętność programowania obiektowego;
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków programowania: Java, Objective-C, C#, C++, SQL;
  • zdolność szybkiego uczenia się i dążenie do ciągłego poszerzania horyzontów;
  • umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina i efektywne zarządzanie własnym czasem;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • znajomość jednej z platform mobilnych (Android, iOS, Windows Phone);
  • doświadczenie w pracy w metodzie Scrum.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia;
  • pracę w światowej klasy zespole programistów;
  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;
  • elastyczny czas pracy;
  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;
  • certyfikowane szkolenia;
  • możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach;
  • współfinansowanie programu MultiSport, oraz prywatnej opieki medycznej;
  • a także imprezy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: kariera@eleadergroup.com, oraz o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów obecnej (i przyszłych)* rekrutacji prowadzonych przez eLeader Sp. z o.o. i Finanteq SA z siedzibą w Lublinie 20-701, ul. Nałęczowska 16”.
*w przypadku wyrażenia przez kandydata zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji
Administratorem danych jest eLeader Sp. z o.o. i Finanteq SA z siedzibą w Lublinie 20-701, ul. Nałęczowska 16. Dane przetwarzane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji do czasu odwołania zgody, nie dłużej jednak niż 3 lata. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia udzielonej zgody (adres: kariera@eleadergroup.com) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.